Průvodce výběrem
inline bruslí


In-line brusle  >  Mami, chci inlajny pod stromeček!

Mami, chci inlajny pod stromeček!

Mají je všichni a budu na nich jezdit s kamarády. Taky jste to slyšeli? Inline brusle dnes koupíte za super ceny. 

Sportovní potřeby vévodí mezi tipy na dárky. Hlavně větší děti už oželí hračky (vyjma elektronických) a radost jim udělají vymakané inline brusle. 

Oblíbené pro malé slečny jsou nastavitelné Kolečkové brusle WORKER Mia - ty koupíte za méně než tisíc korun a v diskusích si je majitelky velmi chválí. Líbí se jim vzhled, rodičům zase nastavitelná velikost (26-29 a 30-33), díky níž nemusí každý rok kupovat nové brusle. 

Kolečkové brusle Worker Mia

Dalším tipem v obdobné cenové relaci jsou Fitness kolečkové brusle WORKER Twister pro děti i dospělé (ve velikostech od 38 do 46). Ty už mají hliníkový podvozek a odpružená kolečka.  Jsou vhodné pro fitness kondiční jízdu jak pro rekreační tak pro pokročilé in-line bruslaře na rovném a hladkém povrchu.

Kolečkové brusle WORKER Twister

A recenze to potvrzují: 

Dnes jsem vyrazila poprvé na brusle,sedí perfektně,jezdí skvěle.Jsem začátečník,tak nemohu srovnávat s jinýma bruslema,ale určitě doporučím dále.“

Sdílejte článek

Zveřejněno: 10. 11. 2014


Další novinky

Technika jízdy na inline bruslích

Možná jste se již naučili na inline bruslích obstojně jezdit. Všechno se dá vždy zlepšovat a nejinak je tomu i při jízdě na inlajnech.

27. 6. 2016

Jak zhubnout na inline bruslích?

Inline brusle jsou pro zhubnutí vhodnější než běh, protože šetří klouby. Jízdou na nich se dá spálit podle tempa okolo 2000 kilojoulů za hodinu.

22. 4. 2014

všechny novinky