Průvodce výběrem
inline bruslí


In-line brusle  >  Jak zhubnout na inline bruslích?

Jak zhubnout na inline bruslích?

Inline brusle jsou pro zhubnutí vhodnější než běh, protože šetří klouby. Jízdou na nich se dá spálit podle tempa okolo 2000 kilojoulů za hodinu.

Hubnutí je ovšem individuální proces, který závisí na kondici, aktuální váze, věku, metabolismu a dalších faktorech. Navíc platí, že redukce tuků začíná až po půlhodině sportovní aktivity, kdy pulsmetr zaznamenává zhruba 60 procent maximální tepové frekvence. Bez tohoto přístroje je indikátorem potřebné výkonnosti pocení a zrychlené dýchání. 

Přidat rychlost, myslet na bezpečnost

Trenéři i lékaři se shodují na tom, že nejdůležitější je volba pohybu, který člověka baví. Jen takový zajistí potřebnou motivaci ke zhubnutí. A právě kolečkové brusle se v naší zemi těší nesmírné popularitě. 

E-shop inSPORTline nabízí řadu modelů pro ženy, muže a děti – inlajny rekreační, rychlostní i freestyle, a k nim bohaté bezpečnostní příslušenství. Nejprodávanější kolečkové brusle stojí pod tisíc korun, což z nich činí opravdu dostupnou sportovní pomůcku ke zdravému zhubnutí. 

 

Sdílejte článek

Zveřejněno: 22. 4. 2014


Další novinky

Značky inline bruslí

Při výběru inline bruslí se můžete řídit podle značky. Jaké jsou na trhu a které jsou nejoblíbenější?

30. 8. 2016

Historie inline bruslení

Tentokrát zapátráme v historii a podíváme se na vznik inlajnů i na jejich předchůdce.

26. 7. 2016

Technika jízdy na inline bruslích

Možná jste se již naučili na inline bruslích obstojně jezdit. Všechno se dá vždy zlepšovat a nejinak je tomu i při jízdě na inlajnech.

27. 6. 2016

všechny novinky