Průvodce výběrem
inline bruslí


In-line brusle  >  Ladronka a další pražské in-line dráhy

Ladronka a další pražské in-line dráhy

Hlavní město nabízí řadu možností pro nadšence kolečkových bruslí. Dnes si představíme některé z nich.

Ladronka – nejoblíbenější ráj bruslařů s velmi kvalitním povrchem v parku mezi Strahovskou věží a Vypichem, s novým okruhem dlouhým více než čtyři kilometry. Je vybaven občerstvením i půjčovnou bruslí.

Dolní Počernice – Dolní Měcholupy – cyklostezka vedoucí podél Hostavického potoka, dlouhá čtyři a půl kilometru, vhodná spíše pro pokročilejší bruslaře.

In-line dráha Běchovice – novinka sportovního areálu v ulici Na Korunce, široká od pěti až do dvanácti metrů. Hladký povrch a zapuštěné obrubníky umožňují také speedskating.

Trója – kvalitní trasa podél Vltavy, začínající u pražské ZOO, kterou lze prodloužit od mostu Barikádníků kolem ZOO přes Podhoří až do Zámků ze dvou na skoro sedm kilometrů.

Vyšehrad – Zbraslav – nejdelší pražská trasa (11, případně až 15 kilometrů), na kterou je ideální vyrazit ve všední den ráno nebo večer, aby nebyla přeplněná kočárky, chodci a cyklisty. V části Podolí – Žluté lázně je půjčovna in-line bruslí.

 

Sdílejte článek

Zveřejněno: 24. 3. 2014


Další novinky

Značky inline bruslí

Při výběru inline bruslí se můžete řídit podle značky. Jaké jsou na trhu a které jsou nejoblíbenější?

30. 8. 2016

Historie inline bruslení

Tentokrát zapátráme v historii a podíváme se na vznik inlajnů i na jejich předchůdce.

26. 7. 2016

Technika jízdy na inline bruslích

Možná jste se již naučili na inline bruslích obstojně jezdit. Všechno se dá vždy zlepšovat a nejinak je tomu i při jízdě na inlajnech.

27. 6. 2016

všechny novinky