Průvodce výběrem
inline bruslí


In-line brusle  >  Ladronka a další pražské in-line dráhy

Ladronka a další pražské in-line dráhy

Hlavní město nabízí řadu možností pro nadšence kolečkových bruslí. Dnes si představíme některé z nich.

Ladronka – nejoblíbenější ráj bruslařů s velmi kvalitním povrchem v parku mezi Strahovskou věží a Vypichem, s novým okruhem dlouhým více než čtyři kilometry. Je vybaven občerstvením i půjčovnou bruslí.

Dolní Počernice – Dolní Měcholupy – cyklostezka vedoucí podél Hostavického potoka, dlouhá čtyři a půl kilometru, vhodná spíše pro pokročilejší bruslaře.

In-line dráha Běchovice – novinka sportovního areálu v ulici Na Korunce, široká od pěti až do dvanácti metrů. Hladký povrch a zapuštěné obrubníky umožňují také speedskating.

Trója – kvalitní trasa podél Vltavy, začínající u pražské ZOO, kterou lze prodloužit od mostu Barikádníků kolem ZOO přes Podhoří až do Zámků ze dvou na skoro sedm kilometrů.

Vyšehrad – Zbraslav – nejdelší pražská trasa (11, případně až 15 kilometrů), na kterou je ideální vyrazit ve všední den ráno nebo večer, aby nebyla přeplněná kočárky, chodci a cyklisty. V části Podolí – Žluté lázně je půjčovna in-line bruslí.

 

Sdílejte článek

Zveřejněno: 24. 3. 2014


Další novinky

Jak zhubnout na inline bruslích?

Inline brusle jsou pro zhubnutí vhodnější než běh, protože šetří klouby. Jízdou na nich se dá spálit podle tempa okolo 2000 kilojoulů za hodinu.

22. 4. 2014

In-line brusle pro kluky: Drsňácké a povedené!

Když se podaří sehnat kolečkové brusle pro kluky, které jsou robustní, bezpečné, odolné, s nastavitelnou velikostí, za dobrou cenu a syn je z nich nadšený, co více si přát.

20. 2. 2014

všechny novinky